T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
AYDIN / NAZİLLİ - Koçlar Ortaokulu

Haberler

May

Okulumuz İngilizce Öğretmenlerinden Serap ÇİMEN ve Meryem Özlem KÖMÜRCÜ Snapword Sergisi düzenlemişlerdir. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

May

Okulumuz öğrencileriyle Çanakkaleye gezi düzenlenmiştir.

May

Okulumuzda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çoşkuyla kutlandı.

May

Okulumuz 8.sınıf öğrencileri İlçemizde bulunan bazı liseleri ziyaret ettiler.

Nis

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Koordinatörlüğünde yapılan Futsal Küçük Kız takımımız Nazilli Şehitler Ortaokulunu 2-1, Nazilli Atatürk Ortaokulunu 7-0 yenerek grup lideri olarak Aydın final grubuna kalmaya hak kazanmıştır.

Nis

Nazilli Ahmet Şensan Kültür Merkezi´inde gerçekleştirilen Nazilli 2.Akıl Oyunları Şenliğinde okulumuz 4-A sınıfı öğrencilerinden Kadir YÖNTEM Dokuz Taş oyununda ilçe 3.üncüsü, 7-C sınıfı öğrencilerinden Rabia ABACIOĞLU Sudoku oyununda ilçe 3.üncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Nis

Okulumuzda düzenlenen Kermes Etkinliği velilerimizin de katkılarıyla gerçekleştirildi. Katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.

Nis

Kütüphanemizin yenilenmesinde katkıları bulunan Nazilli Doğa Kolejine teşekkür ederiz.

Nis

Temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde denetlenmesi ve okul sağlığının iyileştirilmesi için uygulanan projede gerekli kriterleri taşıyan okulumuz Beyaz Bayrak ve Sertifika ile ödüllendirildi.

Mrt

Okulumuzda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı düzenlendi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Mrt

Okulumuzda İstiklâl Marşı´nın Kabulünün 98´inci yıldönümü çoşkuyla kutlandı.

Mrt

“28 Şubat Sivil Savunma Günü ve 1-7 Mart Deprem Haftası”  okulumuz öğretmenlerinden Fahrettin BALAMAN’ın katkılarıyla kutlandı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Şbt

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının 1.Döneminin sona ermesiyle öğrencilerimiz karnelerini aldılar. Düzenlenen karne töreninde Okul Müdürümüz Osman Zeki ALTUNKAYA öğrencilere yarı yıl tatilini çok iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu.

Kas

Okulumuzda 24 Kasım Öğretmenler günü çoşkuyla kutlandı.

Kas

Ölümsüzlüğünün 80.yılında İstiklâl Savaşımızın Başkomutanı Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ü Sevgi,Saygı ve  Özlemle Anıyoruz. Ruhu Şad Olsun...